24.04.2024 - Nöbetçi Noter Sorgulama

Adana 16 Noteri – Sarıçam (Adana)

Adana 16 Noteri – Sarıçam (Adana)

Adana ili Adana 16 Noterliği Sarıçam

Sorgulama sonucu yukarıda bilgilerini verdiğimiz;

Adana 16 Noteri  Adana ili Sarıçam ilçesi sınırları içinde bulunmaktadır. Adana 16 Noteri Adresi Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Bulvarı N: 6 / 114 Sarıçam Adana adresinden ulaşabilirsiniz. Noter ’in Telefon Numarası : 0 322 394 32 46 dir ve Faks Bilgisi şu şekildedir : 0 322 394 32 46 aynı bilgiler sayfanın altında da bilginize sunulmuştur. Telefon numarasının üzerine tıklayarak Noterliği arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana İlinde başka noter mi arıyorsunuz?

Dilerseniz diğer noterlere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Noter; Resmi işlemlerin yapıldığı ve çok fazla kişinin ihtiyaç duyduğu bir kurumdur bununla beraber noterlerin özellikle hafta sonları kapalı olmalarından dolayı ve insanlar genellikle hafta içi çalıştıklarından bu konuda sıkıntıya düşmektedir. Kişilerin, Kurumların noterlerin kapalı olmasından dolayı yaşamış olduğu mağduriyetlerin giderilmesi için Nöbetçi Noter uygulaması geliştirilmiştir. Adalet Bakanlığı tarafından insanların bu sıkıntılarını gidermek adına nöbetçi noter uygulamasına geçmiştir.

Buradaki bilgiler Notere ait bilgilerdir, Nöbetçi Noterlere ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Noter Hangi Saatlerde Çalışır?

Noterlik dairesinde günlük çalışma, o yerdeki diğer resmi dairelerle birlikte başlar. Noter, günlük çalışma süreleri dışında iş kabul edemez. Noterler hafta içi her gün mesaiye 09:00’da başlar ve öğle tatili olan 12:00’a veya 12:30’a kadar. (Noterlerde iş yoğunluğuna göre öğle arası 12:00-13:00 arası veya 12:30-13:30 arasında değişiklik gösterebilir) Öğleden sonra 13:00’da veya 13:30’da tekrar mesaiye başlayan noterler akşam 17:00’a kadar çalışmaya devam ederler.  

Nöbetçi Noterler Hangi Saatlerde Çalışır?

Cumartesi veya Pazar günü nöbetçi olan noterlerin çalışma saatleri hafta içi günlere göre arasında şöyle fark vardır. Hafta sonu Nöbetçi noterler; Cumartesi günleri 10.00 ila 16.00 Pazar günleri 10.00 ila 14.00 arasında çalışırlar.  

Noterde yapılan işlemlerin fiyatları Nelerdir?

Noterliklerde yapılan işlemlerin örneğin; araç alış satış noter ücreti, vekaletname ücreti gibi işlemlere ait fiyatlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.  

Noterde Yapılabilecek İşlemler

Noterler, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunlarla verilen başka görevleri yaparlar. Noterde yapılan işlemlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  * Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletişim bölümünden bildirmenizi rica ederiz.

Bu sayfada şu sorulara cevap bulabilirsiniz.

 • Adana 16 noteri çalışma saatleri.
 • Adana, Sarıçam en yakın noter.
 • Adana, Sarıçam noterleri kaçta kapanıyor?
 • Adana, Sarıçam noterleri cumartesi açık mı ?
 • Adana, Sarıçam noterleri pazar açık mı ?
 • Adana 16 noteri kaçta açılıyor?
 • Adana 16 noteri telefon numarası nedir?
 • Adana 16 noteri yol tarifi.
 • Adana 16 noterine nasıl giderim?
 • Adana 16 noteri nerede?
 • Adana 16 noteri kaça kadar açık?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ