22.04.2024 - Nöbetçi Noter Sorgulama

Eceabat Noteri – Eceabat (Çanakkale)

Eceabat Noteri – Eceabat (Çanakkale)

Çanakkale ili Eceabat Noterliği Eceabat

Sorgulama sonucu yukarıda bilgilerini verdiğimiz;

Eceabat Noteri  Çanakkale ili Eceabat ilçesi sınırları içinde bulunmaktadır. Eceabat Noteri Adresi İsmetpaşa Mah.Yahya Çavuş Sok. N:28 Eceabat Çanakkale adresinden ulaşabilirsiniz. Noter ’in Telefon Numarası : 0 286 814 12 12 dir ve Faks Bilgisi şu şekildedir : 0 286 814 12 12 aynı bilgiler sayfanın altında da bilginize sunulmuştur. Telefon numarasının üzerine tıklayarak Noterliği arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale İlinde başka noter mi arıyorsunuz?

Dilerseniz diğer noterlere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Noter; Resmi işlemlerin yapıldığı ve çok fazla kişinin ihtiyaç duyduğu bir kurumdur bununla beraber noterlerin özellikle hafta sonları kapalı olmalarından dolayı ve insanlar genellikle hafta içi çalıştıklarından bu konuda sıkıntıya düşmektedir. Kişilerin, Kurumların noterlerin kapalı olmasından dolayı yaşamış olduğu mağduriyetlerin giderilmesi için Nöbetçi Noter uygulaması geliştirilmiştir. Adalet Bakanlığı tarafından insanların bu sıkıntılarını gidermek adına nöbetçi noter uygulamasına geçmiştir.

Buradaki bilgiler Notere ait bilgilerdir, Nöbetçi Noterlere ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Noter Hangi Saatlerde Çalışır?

Noterlik dairesinde günlük çalışma, o yerdeki diğer resmi dairelerle birlikte başlar. Noter, günlük çalışma süreleri dışında iş kabul edemez. Noterler hafta içi her gün mesaiye 09:00’da başlar ve öğle tatili olan 12:00’a veya 12:30’a kadar. (Noterlerde iş yoğunluğuna göre öğle arası 12:00-13:00 arası veya 12:30-13:30 arasında değişiklik gösterebilir) Öğleden sonra 13:00’da veya 13:30’da tekrar mesaiye başlayan noterler akşam 17:00’a kadar çalışmaya devam ederler.  

Nöbetçi Noterler Hangi Saatlerde Çalışır?

Cumartesi veya Pazar günü nöbetçi olan noterlerin çalışma saatleri hafta içi günlere göre arasında şöyle fark vardır. Hafta sonu Nöbetçi noterler; Cumartesi günleri 10.00 ila 16.00 Pazar günleri 10.00 ila 14.00 arasında çalışırlar.  

Noterde yapılan işlemlerin fiyatları Nelerdir?

Noterliklerde yapılan işlemlerin örneğin; araç alış satış noter ücreti, vekaletname ücreti gibi işlemlere ait fiyatlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.  

Noterde Yapılabilecek İşlemler

Noterler, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunlarla verilen başka görevleri yaparlar. Noterde yapılan işlemlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  * Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletişim bölümünden bildirmenizi rica ederiz.

Bu sayfada şu sorulara cevap bulabilirsiniz.

 • Eceabat noteri çalışma saatleri.
 • Çanakkale, Eceabat en yakın noter.
 • Çanakkale, Eceabat noterleri kaçta kapanıyor?
 • Çanakkale, Eceabat noterleri cumartesi açık mı ?
 • Çanakkale, Eceabat noterleri pazar açık mı ?
 • Eceabat noteri kaçta açılıyor?
 • Eceabat noteri telefon numarası nedir?
 • Eceabat noteri yol tarifi.
 • Eceabat noterine nasıl giderim?
 • Eceabat noteri nerede?
 • Eceabat noteri kaça kadar açık?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ